GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 7652318

nr 765 2318

Vaser

1 par, sekelskifte 1900, höjd: 28

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 18 juni 2012
kl 19:24:14